PL / EN

Batalia Energy

Batalia Energy to przedsiębiorstwo, które powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którym jako jedna z niewielu firm na rynku chcieliśmy zapewnić kompleksowy zakres usług w temacie fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji oraz sprzedaży gazu i prądu dla firm.

 

 

Zajmujemy się sprzedażą oraz szeroko pojętą realizacją zamówień, w zakres naszych usług wchodzą nie tylko sprzedaż oraz projekt danej instalacji, ale również montaż i wsparcie serwisowe już po realizacji zlecenia. Staramy się być wsparciem dla naszych klientów na każdym kroku, pomagamy między innymi w uzyskaniu rządowych dofinansowań, wspieramy w uzyskaniu finansowania kredytowego, doradzamy w wyborze odpowiednich komponentów zamówień, a także oferujemy szeroki zakres dodatkowych pakietów ubezpieczeń, chroniących naszych klientów. 

Jako firma jesteśmy świadomi potrzeb oraz wymagań rynku, jesteśmy wykwalifikowanym zespołem z wieloletnim doświadczeniem, korzystamy z najnowszych technologii i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszego klienta. Szukamy alternatywnych i innowacyjnych rozwiązań zarówno na etapie projektu jak i samego montażu tak aby nasze realizacje nie tylko dawały maximum korzyści ale tak aby odpowiadały naszym klientom.

 

 

Rozważasz montaż instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła?