PL / EN
Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

TWÓJ DOM - TWOJA ENERGIA - TWOJE KORZYŚCI


FOTOWOLTAIKA TO SAME KORZYŚCI DLA CIEBIE I TWOJEGO DOMU

 

DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO I POZNAJ WSZYSTKIE ZALETY POSIADANIA WŁASNEJ PRZYDOMOWEJ ELEKTROWNI SŁONECZNEJ.

 

Instalacja fotowoltaiczna zaprojektowana, spersonalizowana i dopasowana do wszystkich twoich potrzeb to gwarancja długofalowych oszczędności. Nasze instalacje bazują na najwyższej jakości panelach fotowoltaicznych oraz nowoczesnym okablowaniu elektroenergetycznym dzięki czemu dają możliwość zniwelowania rachunków za energię elektryczną nawet do 95% w skali roku. Podczas projektowania instalacji oraz dobierania komponentów nasz zespół zwraca uwagę na każdy szczegół, tak aby przygotować jak najkorzystniejszą i najbardziej zoptymalizowaną ofertę.

 

Jako firma, nie korzystamy z usług podwykonawców, cały proces projektowania, wyceny, sprzedaży oraz montażu instalacji nie wychodzi poza grono naszego zespołu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie realizować kolejne projekty bez ryzyka opóźnień oraz gwarantujemy jakość usług na wysokim poziomie zarówno przy wycenie jaki przy samym montażu instalacji.

 

Decydująć się na instalację fotowoltaiczną dla domu inwestor może skorzystać z różnych form finansowania oraz rządowych pakietów dofinansowań.

 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

 

Montaż instalacji fotowoltaicznej to inwestycja na lata, jednak dzięki odpowiednio skonfigurowanej i zoptymalizowanej instalacji może się ona zwrócić już w 5 lat, a żywotność nowoczesnych paneli to nawet 30 lat. Przydomowa mikroinstalacja fotowoltaiczna to w obecnych czasach jeden z najskuteczniejszych sposobów aby zapomnieć o ciągłych podwyżkach cen prądu.

 

Najnowocześniejsze instalacje PV są bezobsługowe, a powstałe aplikacje mobilne dają nam możliwość kontrolowania pracy całego systemu z poziomu telefonu komórkowego. Inwestorzy mają stały dostęp i możliwość monitorowania produkcji oraz zużycia energii o każdej porze i w każdym miejscu.

 

Nasi eksperci oferują wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem inwestycji oraz przyłączeniem instalacji PV do sieci energetycznej. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowań oraz doradzamy w temacie dodatkowych ubezpieczeń na instalację PV zawartych w ubezpieczeniu gospodarstw domowych.

 

NASZE REALIZACJE

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Tylko kilka prostych kroków dzieli cię od posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej.

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę.
Podpisz umowę, a my zajmiemy się resztą!

 

Sprawdź najczęściej
zadawane pytania